Uitslagen

UITSLAGEN LIMBURGSE WEDSTRIJDEN

DATUMPLAATSCATEGORIEWINNAARTWEEDEDERDE
23/06/2024BinderveldnieuwKimpe WiebePapadopoulos AntoniosNijskens Dimitri
23/06/2024Alt-HoeseltjuniorMaessen DaanKempeneers JarneLuyten Jarno
23/06/2024Halenel/U23Goeman AndreasNoels SvenStevens Daan
09/06/2024Zepperenel/U23Van Bylen LiamMellaerts RobbeBellens Jarno
09/06/2024ZepperenjuniorVan Dijck AxelKimpe WiebeDe Maeyer Lukas
09/06/2024ZepperennieuwVanden Wijngaert MPauwels CisseBallif Anco
26/05/2024Velmel/U23Hillen MichielDevos HanRogier Stef
26/05/2024VelmdamesFive LauraDe Bruyn EliseHeuse Esra
20/05/2024RvLimburgprofsGroenewegen DylanBallerstedt MauriceDe Lie Arnaud
18/05/2024LummennieuwMevissen MoosHeeren DelanoStockman Lars
14/05/2024Lutlommelel/U23Bzdenga VinnyWouters RutgerNoels Sven
12/05/2024Jesseren (PK)juniorVanden Wijngaert MJannes TristanYaro Vaes
11/05/2024LommelnieuwVan Dijck AxelBroeckx DaanWhite Philip
09/05/2024Herk-de-StadnieuwHelbicq AlexisPeeters AchillesVan de Sande Ferre
09/05/2024JesserenjuniorVan Strijthem MatijsJannes TristanVan Neer Jules
09/05/2024Koersel (PK)asp
05/05/2024WijerjuniorDe Clercq NaudBastin NicolasKoppers Bas
05/05/2024HelchterendamesAhtosalo AnninaSouren ScarlettConsonni Chiara
05/05/2024HelchterenprofsWouters RutgerScherpenbergh TristanVandebosch Toon
04/05/2024HelchterenjunD’Hollander LarsFrançois RuneUijtdewilligen Niels
04/05/2024Helchteren (PK)nieuwVervoort YasuKimpe WiebeDaniëls Lenn
01/05/2024HoepertingenjuniorHoskens NielsLognard ZakaryVaes Yaro
01/05/2024Kortessemel/u23Goeman AndreasNoels SvenTuscano Alessandro
14/04/2024PK tijdrijden Zolderel/u23/j
07/04/2024ZutendaalnieuwWillems SanderDe Nul GielAppeltans Floren
07/04/2024Zutendaal (PK)el/u23Debaele JorreDe Schutter JohnDaniels Lars
01/04/2024MopertingennieuwMitoray IgorLegiec MikolajJablonski Mateusz
01/04/2024Ster (eindklassement)juniorKeppens CédricGeerinck SeppeSumpik Pavel
01/04/2024Ster (Mopertingen)juniorKeppens CédricGeerinck SeppeLauwlarsen Anton
31/03/2024Ster (Veldwezelt)juniorKristoff FelixLouwlarsen AntonVan Strijthem Matijs
30/03/2024Ster (Hoeselt)juniorBarry AshlinVan Strijthem MatijsKeppens Cédrik
29/03/2024Ster (proloog)juniorSumpik PavelLouwlarsen AntonPedersel Carl Emil
24/03/2024Borlo testtijdritalle cat
3/03/2024BrustemnieuwVan der Voort SimonOliviers SiebeRoijackers Matt
3/03/2024Brustemel/u23Bellens JarnoGoeman AndreasWouters Rutger
7/10/2023LommelnieuwVan Neer JulesHannes KamielHuisson Tom
7/10/2023Lommelel/u23Wouters RutgerPorco FabioVeling Quinten
1/10/2023DonkjuniorMeulemans NielHermans CasSentjens Sente
17/09/2023HoeseltjuniorGoemaes TuurSchoofs JasperMettepenningen Arne
16/09/2023Grote BrogeljuniorLapins GustsBeets JeffeVan den Kinschot S
16/09/2023PaalnieuwVan Aerschot BrendKnaepen YoramMaessen Daan
10/09/2023MontenakennieuwKahn StanYlian HaenenGoris Thomas
10/09/2023TessenderlojuniorMartens NandVerheyen LanderColes Jamie
03/09/2023JesserenjuniorColes Jamie (Aus)Klimavicius N (LTU)Deltombe Brent
02/09/2023Zutendaalel3De Schutter JohnBruylandts DaveDela Montagne P
02/09/2023ZutendaaljuniorBudd Caden (USA)Rijvers Max (Ned)Van den Kinschot S
29/08/2023ZussennieuwVansteenkiste MaximeLuijsmans TymoDockx Jort
27/08/2023Opgrimbieel/u23Wouters RutgerPorco FabioErnst Robin
27/08/2023OpgrimbienieuwLoschetter DavidVan Herck AlexMaessen Daan
26/08/2023MaljuniorMols CyrilHeirbaut ToonCandrix Axel
14/08/2023Kotemel/u23Wouters RutgerBzdenga VinnySlabinck Indiana
14/08/2023St.-Lambrechts-HerkjuniorSebel AidanHerremann MaxDara Sam
13/08/2023St.-Lambrechts-HerknieuwKempenees JarneHannes KamielFitzgerald Maximilian
13/08/2023TongerenjuniorDockx GillesDara SamDe Bruyne Damy
13/08/2023Limburgse PijljuniorWidar JarnoDriesen NielsYakovlev Daniil
10/08/2023Halenel/u23Devos HanStevens TimothySzekely Nathan
10/08/2023HalennieuwHaenen YlianNeven JenzFitzgerarld Max
06/08/2023WijerjuniorVandevorst NioPauwels CisseClerx Ferre
06/08/2023Hasseltel/u23Porco CarloSzekely NathanPorco Fabio
05/08/2023HasseltjuniorGeraerts MatissePauwels CisseClauw Arthur
31/07/2023Lommelel/u23Cortjens RyanMaarten VerheyenBzdanga Vinnie
28/07/2023LommelmastPorco FabioVan Goidsenhoven KStevens Timothy
23/07/2023Kernielel/u23Coppens TimRaymackers CédricHillen Michiel
22/07/2023KernielnieuwRoller GustavMarx LouisNeven Jenze
22/07/2023KernieljuniorMeulemans NielRijvers MaxGeraerts Matisse
22/07/2023KernieldamesSchampaert LienKerhof FalkeGheysens Zita
21/07/2023Kerniel (BK)mastStevens TimothyVan den Eeckhaut BartVan Ruymbeke T
16/07/2023Mechelen-Bovelingenel/u23Devos HanMariën DaanVan Laer Jan
15/07/2023GenkjuniorVuylsteke TomRitz YahliPolus Jorben
15/07/2023GenknieuwFeyaerts ThorRayk AvivFaems Felix
15/07/2023Genkel/u23Stevens TimothyDe Schutter JohnLehnen Thomas
09/07/2023MontenakennieuwVan Aerschot BrendVansteenkiste MaximeMarx Louis
08/07/2023VlijtingenjuniorColes JamiePolus JorbenDara Sam
08/07/2023VlijtingennieuwReitz BradenHogue BradyVervoort Yasu
02/07/2023JesserenjuniorPolus RobGeeraerts MatisseCole Jamie
25/06/2023Heusdendames
25/06/2023HeusdenjuniorInglis TobyTielens ZanderBeets Jeffe
18/06/2023Halenel/u23Stevens TimothyVerheyen MaartenWouters Rick
18/06/2023BinderveldnieuwDegreef KyanVan Riet GerbenLeenaers Fre
11/06/2023B-Z Fruitrouteel/u23Hillen MichielLoockx LanderSanty Arne
11/06/2023ZepperenjuniorVuylsteke TomVan Grieken StanVan der Vloedt Joren
11/06/2023ZepperennieuwDe Rauw RuneHendrikx JuulVan Riet Gergen
10/06/2023Jeukel/u23Wouters RutgerVerheyen MaartenDemolder Thomas
29/05/2023RvLimburgprofsThijssen GerbenEwan CalebAniolkowski Stanislav
29/05/2023ZolderdamesVanderaerden AnnaMichielsen JilkeSchollaert Esther
27/05/2023LummennieuwNeven JenzConinck NoahMaessen Daan
18/05/2023Herk-de-StadnieuwWijckmans SebbeVan Neer JulesThomas Milan
18/05/2023JesserenjuniorSmets JochenMeulemans NielCandrix Axel
16/05/2023Lommelel/u23Wouters RutgerEyskens JeroenMcDonald Brody
14/05/2023KotemjuniorNeff HenryNey MatthewPolus Jorben
13/05/2023LommeljuniorCranage JoshuaBerns MatsVan den Abeele Thibo
07/05/2023HelchterendamesConsonni ChiaraDideriksen AmalieMartins Maria
07/05/2023HelchterenprofsLeroux SamuelRogier StefLeveau Jeremy
06/05/2023HelchterennieuwMarx LouisLuijsmans TymoBosmans Wout
06/05/2023HelchterenjuniorDe Ceuster MilanVan der Valk LukasVan der Vlak Tom
01/05/2023Hoepertingen (PK)asp
01/05/2023HoepertingennieuwGoris ThomasLognard ZakaryVan Goidsenhoven W
01/05/2023Kortessemel/u23Nennen ThomasDe Meyer SenneMellaerts Robbe
30/04/2023WijerjuniorMertens ArthurCandrix AxelVanhoudt Yoren
29/04/2023Malel/u23Wouters RutgerMoonen ZenoHabets Jordan
22/04/2023PK tijdrijdenalle cat
10/04/20233de rit SterjuniorSoenens VictorEeman KamielFrydkjaer Patrick
09/04/20232de rit SterjuniorPoelvoorde TarsHaugsted ConradSwart Hidde
08/04/20231ste rit SterjuniorVan der Werff ThomKlignet CamielPoelvoorde Tars
07/04/2023proloog SterjuniorFrydkjaer PatrickGal RyanBodet Vincent
25/3/2023Zutendaalel/u23Granberg SanderWeulink MeindertEllingsen Christoffer
25/3/2023ZutendaalnieuwVervoort YasuHannes KamielRisa Oskar Gravdal
05/3/2023Zepperenel/u23Van Laer PieterDaniëls SimonMoonen Zeno
05/3/2023ZepperennieuwVervoort YasuKnaepen YoramConinckx Noah
26/2/2023Brustemel/u23Wouters RutgerPorco FabioDe Boes Timmy
26/2/2023BrustemnieuwVervoort YasuJackson SethJoris Jinze
15/1/2023Zonhoven – veldrijdenasp-12jAbs LoïcDeprée SebastienPaulus Lowie
15/1/2023Zonhoven-veldrijdenasp-13jTielens MathizVanhaverbeke TijlPeers Lars
15/1/2023Zonhoven-veldrijdenasp-14jDe Maeyer LukasDe Ridder MatsSmits Mats

Door op de link (plaatsnaam) te klikken vind je de uitslag van de betreffende Limburgse wedstrijd